#

Efektyvi skaitmeninė rinkodara jūsų verslo augimui!


Skaitmeninės rinkodaros
paslaugos

SEO auditas;
SEM, Adwords;
Svetainių kūrimas ir priežiūra;
Svetainių optimizavimas SEO;
Kitos marketingo paslaugos.


Verslo plėtros
sprendimai

Įmonės strategijos auditas;
Verslo plano sudarymas;
Vidinė ir išorinė komunikacija;
Eksporto rinkos analizė;
Komercinės veiklos auditas.


Verslo pradžia
ir augimas

Startuoliai;
Įmonės steigimas;
Rinkos tyrimai;
Koučingas;
E-komercijos sprendimai.


Kaip mes dirbame: analizė, detalus įvertinimas, strategijos sukūrimas, veiksmų planas, atidi vykdymo ir įgyvendinimo priežiūra, pokyčio matavimas.

Market SMART pranašumas

Esame rinkodaros ekspertai turintys daugiau kaip 25 m. patirtį lietuviškose ir užsienio kapitalo įmonėse. Žinome, kaip pasiekti jūsų klientus, kaip didinti jūsų produkto ar paslaugos konkurencingumą vartotojų akyse:

efektyviai įdarbiname internetą, 

auginame pardavimus,

didiname įmonės vertę!

Mes tikime

Žinios – kodėl ir ką keisti?
Patirtis – kaip pasiekti norimą rezutatą?
Aistra – kaip sėkmingai valdyti pokyčius?

Mūsų principai

Atrasti ir susitelkti į tai, kas svarbiausia.
Dirbti racionaliai, atsakingai, atvirai.
Matyti iššūkius kaip galimybes, pradėti pokyčius ir nugalėti.

Kas mes


Daugiau kaip 25 m. patirties tarptautinėse ir vietinėse kompanijose

Dainius Kalina

Dainius Kalina

Vadovaujantysis partneris

Savo profesinėje karjeroje stebėjau ir dalyvavau daugelyje pokyčių bei transformacijų, sprendžiau vis naujus verslo raidos klausimus, mačiau ir buvau liudininku labai sėkmingų istorijų, kurias kūrė aktyvūs ir drąsūs žmonės. Ta patirtimi ir dalinuosi su savo klientais. Metai versle įvairiose pozicijose, plečiantis atsakomybės riboms, užaugino mano kompetencijas: tradicinis ir interneto marketingas, verslo vertės didinimas, talentų ugdymas.

Net ir vadovaudamas vienam iš lyderiaujančių Lietuvos rinkoje holdingų kaip Valdybos Pirmininkas, mąsčiau ir jutau norą keisti, eksperimentuoti, mokytis. Taip pradėjau konsultanto kelią, nes atsivėrusi verslo iššūkių įvairovė yra ta aplinka, kur galiu sėkmingai taikyti savo patirtį, taikyti išmoktas pamokas ir drauge su verslo savininkais ir vadovais džiaugtis sėkmingai pritaikytais sprendimais, suvaldytomis krizėmis, naujai atsivėrusiomis galimybėmis.

Visada tikiu, kad drąsūs sprendimai, paremti patirtimi ir žiniomis gali iššūkius paversti galimybėmis, suteikti atradimo džiaugsmo ir vesti pirmyn tiek verslo augimo, tiek profesinio tobulėjimo prasme.
Mano ilgametė patirtis alpinizme išmokė elgtis išmintingai ir atsakingai, bet tuo pačiu kai reikia, veikti drąsiai ir ryžtingai.

Jei planuojate naujus įsigijimus (M&A), siekiate verslo plėtros naujose rinkose ar priešingai tik planuojate verslą, ar turite iššūkių versle kurių negalite vieni išspręsti – susisiekite su manimi. Ieškokime galimybių drauge.


Rasa Bagdonienė

Partnerė

Žmonės dažnai užduoda paprastą kalusimą: “Reikia daugiau talento ar sunkaus darbo, kad pasiekčiau rezultatą, būčiau sėkmingas profesinėje karjeroje?” Aš tikiu, harmonija ir balansu, kai talentas derinamas su darbštumu, kritinis mąstymas paremtas idealizmu ir didelio tikslo siekimu, patirtis neužgožia noro tobulėti, išlikti smalsiu ir ieškančiu.

Mano ilgametė patirtis tarptaunėje kompanijoje, dirbant įvairiose vadovaujančiose pozicijose, tik patvirtina nuostatą, kad bet kuris profesionalas gali pasiekti puikių individualių ir organizacijos rezultatų, jei dirba tai, ką sugeba geriausiai ir tokioje aplinkoje, kuri įtraukia, skatina, kelia iššūkius, neleidžia ramiai užsibūti komforto zonoje.
Komunikacija, vidinė ir išorinė, visada buvo mano aistra, stiprioji pusė ir veikla, kurioje galėjo augti ir atsiskleisti mano profesionalumas. Man komunikacija – tai ne tik tekstas, vaizdas, tai santykis organizacijoje, nuolatinis efektyvaus bendradarbiavimo kūrimas, autentiškos lyderystės visuose organizacijos lygiuose demonstravimas. Tą supratusios organizacijos mato rezultatus finansų ataskaitose, darbuotojų pasitenkinimo apklausose, talentų, norinčių dirbti įmonėje, aktyvume.

Norėsite pasitarti, rašykite, bendraukime.

Rasa Bagdoniene

Integruotos rinkodaros atsakymai – vienoje vietoje. Padėsime rasti sprendimus į jūsų interneto marketingo ar kitus klausimus – su mumis platus patikimų, patyrusių partnerių, pripažintų profesionalų, tinklas.


Jie mumis pasitiki


Laurų Sodų 3-ioji g. 1, LT-10150, Vilnius
+37069807061

    Kuo galėtume padėti