Skaitmeninės rinkodaros paslaugos

Skaitmeninės rinkodaros paslaugos, mūsų aistra, be kurios negalime gyventi.

Jeigu prieš du dešimtmečius vartotojas buvo patenkintas per tradicinius reklamos kanalus gaunama informacija, šiandien verslo sėkmė neįsivaizduojama be skaitmeninės rinkodaros.

Iki internetui užkariavus mūsų gyvenimus vartotojas priimdavo iš anksto jam redaktorių kruopščiai paruoštą turinį. Skaitytojui net nereikdavo daug galvoti, paprastai pakakdavo veikti pagal tekstuose pateiktas instrukcijas. Tačiau internetas pakeitė žaidimo taisykles vartotojų naudai. Pagaliau pasikeitė ir mūsų požiūris į turinį. Šiandien interneto naudotojai gali kurti savo turinį, patys pasirinkti juos dominančias temas ir kontroliuoti kokiais kanalais jį gaus arba skleis.

Kita vertus, užmegzti abipusiai naudingus santykius su galutiniu vartotoju jau nepakanka tiesiog būti internete. Konkurencinė kova nuožmi, norint joje atsistoti į lyderių pozicijas ir ten išlikti būtina rinktis kokybišką ir tikslią skaitmeninės rinkodaros strategiją. Sėkmingai prisitaikyti prie rinkos poreikių ir nepalikti šansų konkurentams.

Deja, tai padaryti nėra taip lengva. Skaitmeninės rinkodaros institutas skelbia, kad ši sritis apima technologijų panaudojimą sukuriant išmatuojamą komunikaciją. Pastarosios tikslas pritrauki ir išlaikyti santykį su vartotojais.

Tačiau visų pradžių pradžia yra internetinės svetainės kūrimas. Jau įprasta įmonių svetaines vadinti vizitinėmis kortelėmis, bet ir paneigti šios tiesos negalima. Ne tik vartotojas, tačiau ir Jūsų verslo partneris apsilankęs įmonės svetainėje susidaro pirmą įspūdį apie verslą, jo vertybes, darbo principus.

Vis dėlto, svetainės egzistavimo faktas negeneruoja didesnių pardavimų, o kartais gali padaryt tik žalos. Reikia su ja dirbti nuolatos, ji panašiai kaip jūsų bet kuris darbuotojas, kurį motyvuojant galime sulaukti ženkliai daugiau gerų rezultatų. Taip ir su svetainę reikia keisti, optimizuoti ją paieškos sistemoms (SEO), ją periodiškai atnaujinti, audituoti. Juolab internetas jau senokai išėjo iš tradicinio kompiuterio rėmų. Jis apsigyvena mobiliuosiuose įrenginiuose, planšetėse. Visos šios tendencijos vėl ir vėl reikalauja iš verslo pasitempti. Kaip pasiekti vis aukščiau keliamą kartelę?

Rinkodara yra plati sritis, kurios strategijos kūrimas reikalauja specifinių žinių, gebėjimų ir mažų mažiausiai lašelio aistros. Rinkodaros paslaugos mums labai patinka ir čia „Market Smart”  komandoje tai darome su didžiule aistra. Mes netoleruojam paliekamų klaidų. Per dvidešimt metų nuoseklaus ir sėkmingo darbo Lietuvos ir tarptautinėse kompanijose išsivystėm imunitetą šablonams. Mes – galimybes pamatom ten, kur kiti bėga nuo iššūkių.

Mūsų teikiamos skaitmeninės rinkodaros paslaugos apima, bet neapsiriboja:

  • SEO auditas
  • SEM
  • Google AdWords
  • Svetainių kūrimas ir jų priežiūra
  • Svetainių SEO optimizavimas
  • Integruoti rinkodaros sprendimai